LG Optimus L9 II oficjalnie zaprezentowany

1 minuta czytania
Komentarze
lgoptimusl9-2-1024x660

Jeszcze dzisiaj informowaliśmy Was o nadchodzącym następcy LG L9, a już na koniec dnia możemy oficjalnie przedstawić najlepszy model z linii L-Style drugiej generacji. Prezentacja miała miejsce w Holandii i nie obyło się bez zaskoczeń.

O ile zdjęcie, które mogliście wcześniej oglądać, zbytnio nie różni się w stosunku do oficjalnej grafiki prasowej to w kwestii specyfikacji jest jeszcze lepiej niż mówiono. Zacząć warto od samego układu SoC. Procesor w L9 II będzie dwurdzeniowy, ale taktowany wyższą częstotliwością: 1,4GHz. Kolejną zmianą jest sam wyświetlacz. Przekątna zostaje ta sama, czyli 4,7 cali, ale zastosowana technologia to TrueHD IPS, którą wcześniej mogliśmy spotkać chociażby w takim modelu jak Optimus LTE. Następną poznaną informacją jest bateria – tu zaskoczenia nie ma – o pojemności 2150mAh. Zabrakło szczegółów na temat aparatu, więc możemy pozostać przy głównym z matrycą 8MPx i przednim 1,3MPX.

Na koniec warto wspomnieć o dostępności. Najwcześniej LG L9 II pojawi się na naszym rynku w październiku. Wtedy też poznamy cenę urządzenia, która będzie kluczowa w odniesieniu sukcesu.

źródło: GSMArena.com

Motyw