Poznajmy wygląd i specyfikację następcy LG L9

1 minuta czytania
Komentarze

lgl9LG, wprowadzając do sprzedaży nową linię telefonów L-Style, udało się przełamać stereotyp o marce z niezbyt wytrzymałymi i mało interesującymi modelami. Tanie słuchawki proponowane w stosunkowo atrakcyjnych ofertach u operatorów podbiły serca klientów.

Na tegorocznych targach Mobile World Congres koreańska marka przedstawiła kontynuację serii, czyli L-Style II z reprezentantami L3 II, L5 II i L7 II. Zabrakło jedynie następcy najwyższego modelu z rodziny: L9. W najbliższym czasie ten brak zostanie uzupełniony.

lg l9 ii

Model L9 II z designem z powyższej grafiki w swoim wnętrzu kryje następujące podzespoły:

  • procesor Qualcomm Snapdragon S4 MSM8230 (dwa rdzenie po 1GHz) z GPU Adreno 305;
  • 1GB RAM;
  • aparat główny: 8MPx z BSI i doświetleniem LED oraz przednia kamerka: 1,3MPx;
  • 8GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • baterię o pojemności 215omAh.

Całość ma pracować pod kontrolą Androida w wersji 4.1.2, na wyświetlaczu o przekątnej 4,7 cala, przedstawiającym obraz w rozdzielczości 720p. Jak to wszystko ma się w stosunku do całkiem udanego poprzednika? Zupełnie inny układ SoC, więcej wbudowanej pamięci (o 4GB). Zwiększyła się liczba pikseli w obu matrycach aparatu (dodano BSI), a także i na wyświetlaczu. Postanowiono również zastosować trzy dotykowe klawisze. Od razu warto nadmienić, że pojemność baterii pozostała bez zmian, co przy ulepszonym ekranie może niekorzystnie odbić się na czasie pracy na jednym ładowaniu.

Kiedy będziemy mogli ujrzeć LG L9 II? Według doniesień ma to mieć miejsce jeszcze pod koniec bieżącego miesiąca. Wtedy też poznamy więcej szczegółów.

źródło: GSMArena.com

Motyw