Xiaomi Mi A2

Kup Xiaomi Mi A2 taniej i to przed premierą! Taka okazja się nie powtórzy

1 minuta czytania
Komentarze

Xiaomi Mi A2 to następca świetnego i bardzo lubianego Mi A1. Jest to smartfon zdecydowanie inny od tego, co oferuje ta firma, bo działa pod kontrolą czystego Androida. Czy jest dobry? Tego dowiecie się czytając naszą recenzję Xiaomi Mi A2. Z pewnością nie jest to model bez wad, bo takie nie istnieją. Jednak w swojej cenie oferuje naprawdę wiele. Tymczasem zainteresowani wciąż muszą czekać na jego premierę rynkową. Sprzedaż ma wystartować we wrześniu, ale jeśli nie chcecie czekać, to nadarza się idealna okazja na kupno omawianego smartfona.

Xiaomi Mi A2 taniej o 100 złotych i przedpremierowo w x-kom

Xiaomi Mi A2 taniej

To niecodzienna sytuacja, gdy jeden sklep postanawia wcześniej rozpocząć sprzedaż modelu w Polsce. O tyle niecodzienna, że pojawia się limitowana liczba egzemplarzy, które będzie można kupić. X-kom postanowił zaoferować trzy wersje kolorystyczne Xiaomi Mi A2 (czarna, niebieska, złota) w wersji 4/64 GB za 1299 złotych. Jest to o 100 złotych mniej, niż zapowiadano. Sprzedaż ruszy o 11:00 i sami przedstawiciele sklepu zapowiadają, że nie będzie trwać długo. Zainteresowanych zapraszam do odliczania, które już wystartowało na stronie x-kom.pl.

Zobacz też: Oficjalnie poznajcie Motorolę Moto Z3!

Jeśli nie uda Wam się zdobyć Xiaomi Mi A2 w tej „wyprzedaży”, to będziecie zmuszeni poczekać do września, aż wystartuje globalna sprzedaż. Co prawda nie wiemy, ile sztuk x-kom zaoferuje, ale z pewnością serwery sklepu będą przeżywały oblężenie.

źródło: informacja prasowa

Motyw