htconeblue

HTC One to bardzo elegancki i świetnie wykonany smartfon, a jego design zyskał szerokie uznanie. Początkowo urządzenie było dostępne wyłącznie w dwóch odmianach: srebrnej oraz czarnej. Kilka tygodni temu do sprzedaży trafił też interesujący, czerwony wariant i wszystko wskazuje na to, że wybór wersji kolorystycznych HTC One już niebawem powiększy się.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Do Sieci przedostało się dziś zdjęcie prasowe flagowego smartfona HTC w niebieskiej obudowie. Urządzenie ma trafić na półki sklepowe jeszcze w tym roku – jak widzimy, nie posiada ono żadnego brandingu, co pozwala nam sądzić, że niebieski HTC One dostępny będzie do nabycia w szerokiej sprzedaży – skusicie się?

 

źródło: @evleaks
Piotr Andrzejewski