ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
honor

Honor Note 10 – jak wygląda 6,9-calowy ekran na zdjęciu?

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Honor Note 10 zbliża się do nas wielkimi krokami. Prezentacja smartfona ma się odbyć jeszcze w lipcu. Co chwila spływają do nas nowe informacje dotyczące chińskiego giganta. Tym razem padło na zdjęcie frontowego panelu.

Honor Note 10 – zdjęcie frontowego panelu

Jakiś czas temu mieliśmy okazję oglądać wygląd Honor Note 10 i poznać jego specyfikację techniczną. Tym razem jednak smartfon uśmiecha się do aparatu frontowym panelem, dzięki czemu mamy możliwość bliżej się mu przyjrzeć. Muszę powiedzieć, że przyciągnął moją uwagę – Honor Note 10 świetnie eksponuje ekran, co jest zasługą bardzo cienkiej ramki biegnącej wokół. Jak na urządzenie z 6,9-calowym ekranem, prezentuje się też całkiem zgrabnie.

honor note 10 wygląd

Zobacz też: Asystent Google śpiewający po polsku

Honor Note 10 ma zostać oficjalnie zaprezentowany pod koniec miesiąca. Mówi się o dacie 26 lipca, lecz nie jest to informacja potwierdzona przez producenta. Na pewno warto wyglądać tego smartfona ze względu na cenę, gdyż submarka Honor cechuje się dobrym stosunkiem jakości do ceny, co dla użytkowników poszukujących dużego wyświetlacza i kompromisowej specyfikacji technicznej może być znaczące.

źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy