Honor Note 10

Honor Note 10 zagościł w bazie Geekbench. 7-calowiec wypadł całkiem… nieźle

Newsy

Od dawna wiemy, że Huawei szykuje się do premiery swojego nowego 6,9 calowego phabletu, jakim jest oczywiście Honor Note 10. Czas najwyższy, by trafił on do bazy Geekbench. Gigant wypadł całkiem dobrze, o czym możecie się przekonać poniżej.

Huawei Honor Note 10 w Geekbench

Nadchodzący smartfon Huaweia w Geekbench prezentuje się bardzo przyzwoicie. W teście jednego rdzenia urządzenie zdobyło 1901 punktów, a w teście wielordzeniowym aż 6818. Z takimi wynikami, można go zestawić spokojnie z ubiegłorocznym Galaxy S8.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

honor note 10 geekbench

Zobacz także: Katorżnicza praca w chińskim Foxconnie. Dzieci składają iPhone’y za 70 centów na godzinę!

Tytułowy smartfon napędza procesor Kirin 970 wraz z towarzystwem 6 GB pamięci RAM. Całość dopełnia system Android Oreo 8.1. Na screenie nie została uchwycona jeszcze jedna, bardzo ważna kwestia – bateria. Ta ma być ogromna, tak jak sam smartfon – spekuluje się o pojemności w okolicach 6000 mAh. Data premiery urządzenia nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, jednak z pewnością długo już nie poczekamy. Niestety, wiele wskazuje na to, że Honor Note 10 (przynajmniej w dniu premiery) nie będzie dostępny w Polsce. Potem? Kto wie.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x