Biały Nexus 4 ukazany po raz kolejny, tym razem na filmie

Newsy

White-Nexus-4-video-640x354

Konferencja Google I/O zaczyna się już za kilka godzin, a w Sieci wciąż huczy na temat prawdopodobnych nowości, które mają zostać zaprezentowane. Przypomnijmy, że jedną z nich ma być odświeżony Nexus 4, ze wsparciem dla LTE, większą ilością pamięci, a także w białej wersji obudowy.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Dotychczas urządzenie w takim kolorze widzieliśmy tylko na zdjęciach, jednak w ostatnich dniach opublikowany został materiał wideo, nagrany w Dubaju na stoisku firmy Qualcomm. Czy premiera tego smartfona będzie miała miejsce jeszcze dziś? Dowiemy się tego już niebawem, tymczasem zapraszamy do obejrzenia filmu z białym Nexusem 4 w roli głównej.

 

źródło: phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x