Porównanie trzech sliderów

Newsy

John Walton z serwisu DroidDog zdecydował się na porównanie 3 telefonów z wysuwaną klawiaturą QWERTY. Do walki staneły Motorola DROID 2, Samsung Epic 4G oraz T-Mobile G2 (odpowiednik europejskiego HTC Desire Z). Poniżej można obejrzeć prawie 12-minutowe wideo z porównania. 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Autor podkreśla, że wszystko zależy od gustu użytkownika i prosi by o tym pamiętać. Urządzenia zostały porównane pod względem mechanizmu rozsuwania i samej klawiatury. Wyniki można przeczytać pod filmikiem.
 

{youtube}sW6g2P12YRY{/youtube}

Wyniki:

Mechanizm rozsuwania:

3. Motorola Droid 2
2. Samsung Epic 4G
1. T-Mobile G2 

Klawiatura:

3. Motorola Droid 2
2. Samsung Epic 4G
1. T-Mobile G2

 
Ciekawe jest to, że pan Walton uważa mechanizm Motoroli Droid 2 za najgorszy, a ten z G2 za najlepszy. Przypomnijmy, że Motorola ma ten sam mechanizm co jej poprzedniczka, która miała najlepszy mechanizm wśród smartfonów. G2 natomiast już jest znane ze swojego słabego mechanizmu, który szybko się psuje.

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x