Mi Max 2

Wiemy, kiedy zadebiutuje Xiaomi Mi Max 3. Informację potwierdził CEO firmy

1 minuta czytania
Komentarze

Minął dokładnie rok od premiery Mi Maxa 2, wiec już najwyższy czas, byśmy poznali jego następce. Lei Jun, CEO Xiaomi zabrał głos w tej sprawie i powiedział, że urządzenie nie jest jeszcze gotowe, a zainteresowani będą musieli poczekać na jego premierę do lipca.

Mi Max 3 premiera

Zobacz także: Dlaczego OnePlus 6 nie ma bezprzewodowego ładowania?

Jeśli plotki się potwierdzą, to będzie na co czekać. Według nich Mi Max 3 przyniesie kilka interesujących nowości i usprawnień – m.in. skaner tęczówki oka, bezprzewodowe ładowanie oraz ogromną baterię o pojemności aż 5500 mAh. Sam smartfon także będzie ogromny, bo ma mieć aż 6,99 cala. Całość prawdopodobnie dopełni Snapdragon 660. Dla porównania – we wnętrzu Mi Mixa 2 znajdował się Snapdragon 625 i bateria 5300 mAh, jednak próżno było szukać takich rozwiązań jak bezprzewodowe ładowanie czy skaner tęczówki oka.

Cena tytułowego urządzenia nie jest jeszcze znana, ale w tym aspekcie akurat powinniśmy być spokojni – to w końcu Xiaomi. Mi Max 2 w wersji z 64 GB pamięci wbudowanej kosztował w Chinach w przeliczeniu ok. 925 zł, co jak na oferowane podzespoły było bardzo rozsądną sumą. Miejmy nadzieje, że „następca” zostanie podobnie wyceniony.

Źródło: gsmarena

Motyw