Mi Max 2

Wiemy, kiedy zadebiutuje Xiaomi Mi Max 3. Informację potwierdził CEO firmy

Newsy

Minął dokładnie rok od premiery Mi Maxa 2, wiec już najwyższy czas, byśmy poznali jego następce. Lei Jun, CEO Xiaomi zabrał głos w tej sprawie i powiedział, że urządzenie nie jest jeszcze gotowe, a zainteresowani będą musieli poczekać na jego premierę do lipca.

Mi Max 3 premiera

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz także: Dlaczego OnePlus 6 nie ma bezprzewodowego ładowania?

Jeśli plotki się potwierdzą, to będzie na co czekać. Według nich Mi Max 3 przyniesie kilka interesujących nowości i usprawnień – m.in. skaner tęczówki oka, bezprzewodowe ładowanie oraz ogromną baterię o pojemności aż 5500 mAh. Sam smartfon także będzie ogromny, bo ma mieć aż 6,99 cala. Całość prawdopodobnie dopełni Snapdragon 660. Dla porównania – we wnętrzu Mi Mixa 2 znajdował się Snapdragon 625 i bateria 5300 mAh, jednak próżno było szukać takich rozwiązań jak bezprzewodowe ładowanie czy skaner tęczówki oka.

Cena tytułowego urządzenia nie jest jeszcze znana, ale w tym aspekcie akurat powinniśmy być spokojni – to w końcu Xiaomi. Mi Max 2 w wersji z 64 GB pamięci wbudowanej kosztował w Chinach w przeliczeniu ok. 925 zł, co jak na oferowane podzespoły było bardzo rozsądną sumą. Miejmy nadzieje, że „następca” zostanie podobnie wyceniony.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x