Najnowsze wieści głoszą, że Sony planuje wypuszczenie w połowie tego roku dwóch produktów, które na razie są znane jako Togari i Honami.

Według nich w tym pierwszym ujrzymy 6,44-calowy ekran o rozdzielczości Full HD oraz tył ze szkła, a sama stylistyka przypominałaby tę znaną z Xperii Z. Phablet zadebiutowałby na rodzimym rynku producenta na początku lipca i miałby on konkurować z Samsungiem Galaxy Note 3.

Honami natomiast jest określany jako „One Sony”, co sugeruje, że to urządzenie zostanie wyposażone we wszystko, co Sony może tylko zaoferować – 5-calowy ekran wyświetlający obraz w jakości 1080p, układ dźwiękowy dedykowany Walkmanowi czy też 16 lub 20 MPx kamerę CyberShot CMOS z optyką Carl Zeissa. Za obliczania odpowiadałby czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800 o taktowaniu 2,3 GHz wspomagany przez 2 GB pamięci RAM. Grafiką zająłby się Adreno 330, a zastosowana bateria ma mieć pojemność od 2700 do 3000 mAh. Oprócz tego mielibyśmy w nim doświadczyć nowej technologii wyświetlania obrazu o nazwie TRULUMINOS, który ma oferować dobrze stonowane kolory i tekstury, które mają być zbliżone do rzeczywistych. Honami, podobnie do poprzednio wspomnianego urządzenia, ma pojawić się na początku lipca w Chinach, a w Europie na przełomie sierpnia i września.

Przedstawione informacje rzekomo pochodzą od testera produktów Sony, jednak należy do niech podchodzić z lekkim dystansem.

źródło: androidauthority.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Herman Żatuchin