Projektanci Samsunga opowiadają o powstaniu Galaxy S4

Newsy

samsung-galaxy-s4-black-front-back

Samsung Galaxy S4 to smartfon na który wielu czekało z niecierpliwością, podczas gdy inni wypominali mu nieciekawy design oraz przeciętną jakość wykonania. Jak więc widać zdania na temat tego urządzenia są niezwykle podzielone, lecz pewnym jest to, że flagowy model koreańskiego producenta często wywołuje dyskusje na temat tego jak powinien wyglądać smartfon z najwyższej półki. Głos w tej debacie postanowili zabrać projektanci firmy Samsung, tłumacząc jakie priorytety przyświecały im podczas tworzenia Galaxy S4.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Wspominają oni między innymi, że nie mieli zamiaru wprowadzać rewolucji w designie swoich produktów, a model ten ma być bardziej ewolucją sprawdzonego i docenionego stylu. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym filmem na ten temat, który dostępny jest w języku koreańskim z angielskimi napisami.

 

źródło: engadget.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x