iPhone SE 2 jak iPhone X – kolejne zdjęcia w Sieci

Kamil Lewicki Newsy 2018-05-11

Nadchodzący iPhone SE 2 zdaje się być spełnieniem marzeń gros użytkowników. Niewielkie rozmiary i mocne podzespoły w dalszym ciągu są poszukiwane na rynku, a takie smartfony pojawiają się coraz rzadziej. Premiery oczekuje się już w najbliższym czasie. Wciąć jednak nie ma pewności, jaki design Apple zastosuje w odświeżonym 4-calowcu.

iPhone SE 2 jednak z notchem

W Sieci pojawiły się kolejne zdjęcia oraz rendery zdające się potwierdzać obecność notcha, czyli wycięcia w górnej części ekranu w iPhone SE 2. Fotografie przedstawiają szkła bądź folie ochronne na wyświetlacz – widać, że wyprodukowane zostały w charakterystycznym kształcie.

Dodatkowo pojawił się kolejny render, który pokazuje, jak iPhone SE 2 mógłby wyglądać. Podobny design mogliśmy już widzieć na grafikach zaprezentowanych przez OnLeaks. Jeśli Apple rzeczywiście wyda małego iPhone’a, którego wygląd wyraźnie nawiązuje do iPhone X to można liczyć na sprzedażowy hit. Z drugiej strony – czy taka decyzja nie wpłynęłaby negatywnie na sprzedaż iPhone 8/iPhone 8 Plus?

Zobacz też:

Podążając za plotkami prezentacja iPhone SE 2 jest bliżej niż dalej. Wtedy też dowiemy się wszystkiego o urządzeniu, a także jego parametrach. Przewiduje się, że podzespoły zostaną zaczerpnięte z iPhone 7.

źródło: Weico • nitrox3

  Po co szkło jest wycięte na notcha…

  • Żeby nie rozpraszało wiązki ir i światła trafiającego do soczewek aparatu

 • Bart

  Super telefon dla kobiet.

  • chomik325

   Dla kobiet, booo….? Tak jak z samochodami – dla „prawdziwych” facetów są te największe? 😮

   • Bart

    Ja pier … moja zona nie lubi duzych telefonow i jej ten koncept pasuje. Nie ma za duzo alternatywy na male telefony, a kobiety nie maja lapy jak ja, wiec co w tym dziwnego ?

    • chomik325

     Bo facetów z mniejszymi rękoma nie ma? Bądź po prostu takich, którzy preferują mniejszy telefon, bo np. nie chcą mieć tafli na pół spodni w kieszeni, albo chcą wygodnie obsługiwać cały telefon jedną ręką? I tak jak faceci z wielkimi lapami mogą chcieć małe telefony – dla wygody – tak i drobne kobietki z małymi rączkami mogą chcieć wielkie tafle – bo tak.

     • Bart

      Czytasz ze zrozumieniem ? Napisalem gdzies, ze telefon „tylko dla kobiet” ? Napisalem „Super telefon dla kobiet”, bo statystycznie kobiety maja duzo mniejsze dlonie. Co jest ludzie z wami nie tak, ze chcecie sie o wszystko klocic ?

  • Michał

   Następny z kompleksem małego siusiakax