iphone se 2 wygląd

iPhone SE 2 jak iPhone X – kolejne zdjęcia w Sieci

1 minuta czytania
Komentarze

Nadchodzący iPhone SE 2 zdaje się być spełnieniem marzeń gros użytkowników. Niewielkie rozmiary i mocne podzespoły w dalszym ciągu są poszukiwane na rynku, a takie smartfony pojawiają się coraz rzadziej. Premiery oczekuje się już w najbliższym czasie. Wciąć jednak nie ma pewności, jaki design Apple zastosuje w odświeżonym 4-calowcu.

iPhone SE 2 jednak z notchem

W Sieci pojawiły się kolejne zdjęcia oraz rendery zdające się potwierdzać obecność notcha, czyli wycięcia w górnej części ekranu w iPhone SE 2. Fotografie przedstawiają szkła bądź folie ochronne na wyświetlacz – widać, że wyprodukowane zostały w charakterystycznym kształcie.

Dodatkowo pojawił się kolejny render, który pokazuje, jak iPhone SE 2 mógłby wyglądać. Podobny design mogliśmy już widzieć na grafikach zaprezentowanych przez OnLeaks. Jeśli Apple rzeczywiście wyda małego iPhone’a, którego wygląd wyraźnie nawiązuje do iPhone X to można liczyć na sprzedażowy hit. Z drugiej strony – czy taka decyzja nie wpłynęłaby negatywnie na sprzedaż iPhone 8/iPhone 8 Plus?

Zobacz też:

Podążając za plotkami prezentacja iPhone SE 2 jest bliżej niż dalej. Wtedy też dowiemy się wszystkiego o urządzeniu, a także jego parametrach. Przewiduje się, że podzespoły zostaną zaczerpnięte z iPhone 7.

źródło: Weico

Motyw