iphone se 2 wygląd

iPhone SE 2 na renderach – wygląda bardzo nowocześnie

1 minuta czytania
Komentarze

iPhone SE 2 pojawia się w Sieci coraz częściej. Co prawda są to tylko przecieki i wiele niepotwierdzonych informacji, niemniej atmosfera jest tak gorąca wokół nowego 4-calowca Apple, że premiery oczekuje się już w tym miesiącu. Tymczasem zobaczmy jak może się on prezentować wizualnie?

iPhone SE 2 na nowych renderach OnLeaks

Steve Hemmerstoffer, czyli popularny OnLeaks stworzył nowe rendery ukazujące oblicze iPhone’a SE 2. Na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że nic się nie zmieniło. Po dokładnym przyjrzeniu się grafikom da się zauważyć brak fizycznego przycisku Touch ID oraz wycięcie w górnej części ekranu tzw. notch. 

Zobacz też: Poznajcie najlepsze smartfony z głośnikami stereo

Warto jednak podkreślić stwierdzenie samego leakstera, że powyższy design został stworzony na bazie niepotwierdzonych informacji. Może to oznaczać, że producent nakreśli inną ścieżkę ewolucji wyglądu iPhone SE 2. To, co mamy okazję oglądać powyżej bardzo przypomina iPhone X i jego sterowanie gestami, a także odblokowywanie ekranu za pomocą twarzy. Apple raczej nie będzie chciało aż tak doposażyć 4-calowca. Krążą pogłoski, że iPhone SE 2 będzie mieć więcej wspólnego z iPhone 7 niż z zeszłorocznymi modelami.

źródło: OnLeaks

Motyw