Przeciek kodu Google Babel znaleziony w Gmailu

Newsy

Google Babel

Google Babel ma zastąpić dotychczasowy system wiadomości tej firmy, czy Talk. Sporo już o nim słyszeliśmy, teraz natomiast na nieoficjalnym blogu Google Operating System udostępniono przeciek kodu źródłowego oznaczonego jako „DOGFOOD CONFIDENTIAL – INTERNAL ONLY”.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Google Babel

Oto jak brzmi wolne tłumaczenie tekstu:

„Uaktualnij Chat do Babel! Babel jest nowym komunikatorem stworzonym przez Google  z możliwością uruchomienia na Androidzie, iOSie, Google+ i Gmailu. Miej dostęp do rozmów z każdego miejsca!

Kilka nowych możliwości:

  • nowy interfejs komunikatora
  • zaawansowane grupowanie rozmów
  • wysyłanie plików graficznych
  • ulepszone powiadamianie na różnych urządzeniach

Proszę, pomóż przy uruchomieniu Babel i wyślij nam swoją opinię! W czasie trwania „dogfood” masz możliwość powrotu do starego czata.”

Google Babel

Oprócz tego pojawił się zrzut ekranu ukazujący nowy wygląd, który w przeciwieństwie do zaprezentowanych wcześniej obrazków przedstawiających Babel, przypomina on bardziej GTalk z tą różnicą, że brakuje przycisków umożliwiających dzwonienie czy wideorozmowę, co napawa wątpliwościami, że tak właśnie miałby wyglądać jednolity komunikator.

Więcej informacji prawdopodobnie usłyszymy na konferencji Google I/O, która odbędzie się w dniach 15-17 maja.

źródło: androidauthority.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x