Google Babel coraz bliżej?

Newsy

W sieci pojawiły się kolejne przecieki nowej usługi Google o nazwie Babel i tym razem pochodzą prawdopodobnie od pracownika, który sprawdzał jej funkcjonalność w GMail.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Na pierwszym zdjęciu przedstawiono podpis feedbacka potwierdzający nazwę usługi. Na kolejnych możemy zauważyć mnóstwo różnych emotikonów; oprócz standardowych minek będziemy mogli posłużyć się różnorodnymi zwierzętami, flagami itd. Nieco powyżej czatu widać małą ikonkę kamery, która może sugerować, że dostaniemy możliwość przesyłania czy podpinania pod wiadomość filmów czy obrazków. Jednak aby skorzystać z takiej funkcji w Google Babel trzeba najpierw zarejestrować się w Google+.

 

Prawdopodobnie więcej informacji zdobędziemy na konferencji Google I/O, która odbędzie się w połowie maja.

źródło: phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x