Jednym z elementów, który najbardziej przypadł nam do gustu w nowym HTC One był dwa głośniki, umieszczone z przodu urządzenia, które oferują świetną jakość dźwięku i biją pod tym względem wszelką konkurencję. Zdaje się, że takie rozwiązanie trafi niebawem do kolejnych modeli tajwańskiego producenta.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Do Sieci przedostały się dziś zdjęcia smartfona oznaczonego jako HTC 606w, który zdaje się celować w średnią półkę cenową. Poza wspomnianymi przednimi głośnikami stereo ma on posiadać ekran o przekątnej 4,5″ i rozdzielczości qHD (960×540), która w praktyce może okazać się odrobinę zbyt niska. Sercem urządzenia będzie dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz, 1 GB RAM i aparat 8 MPx. Co ciekawe znajdziemy też slot na karty pamięci, a model ten będzie najprawdopodobniej skierowany głównie na rynki azjatyckie.

 

źródło: engadget.com
Piotr Andrzejewski