Smartfon znak zapytania

Czy wiesz, jaki był najlepiej sprzedający się smartfon w pierwszym kwartale? My wiemy

Newsy

Najlepiej sprzedającym się smartfonem na świecie w pierwszym kwartale bieżącego roku był… iPhone X. Cóż za zaskoczenie.

Na drugim miejscu znalazł się iPhone 8, na trzecim iPhone 8 Plus, a na czwartym… iPhone 7. Dopiero na piątym miejscu znalazł się smartfon z Androidem. Dane pochodzą od firmy analitycznej Strategy Analytics, które zbiegają się z oświadczeniem Apple mówiącym, że iPhone X był najlepiej sprzedającym się smartfonem na świecie w pierwszym kwartale 2018 roku.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Na piątym miejscu tabeli znalazło się Xiaomi z modelem Redmi 5A, który jest zdecydowanie najtańszy z całego zestawienia, bowiem można go kupić już za lekko ponad 300 zł. Na szóstym i ostatnim miejscu znalazł się Samsung Galaxy S9+.

Zobacz także: Nowe zdjęcia OnePlus 6

Nie trudno zauważyć, że mimo niemal niezmienionego od lat designu, smartfony Apple wciąż sprzedają się wzorowo (pomijam iPhone’a X, bo jak wiadomo, ten jest dość oryginalny). Gigant z Cupertino zajął aż 4 miejsca od samej góry, zostawiając Androidową konkurencję daleko w tyle.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x