OnePlus 6

OnePlus 6 na nowych zdjęciach – porównanie z konkurencją

1 minuta czytania
Komentarze

Od premiery OnePlus 6 dzielą nas dwa tygodnie. Dokładnie 16 maja najnowszy flagowiec nie będzie miał przed nami żadnych tajemnic, a pierwsze stocki rozejdą się jak świeże bułeczki. Zanim tak się jednak stanie warto zerknąć na wygląd smartfona i jego porównanie z konkurencją.

OnePlus 6 pozuje na zdjęciach obok iPhone X

Na fotografiach zobaczymy nie tylko samego OnePlus 6, ale także znajdzie się on w towarzystwie swojego starszego brata, OnePlus 5T oraz urządzenia z logo Apple, najnowszego iPhone X. Design pokrywa się z wcześniejszymi doniesieniami na jego temat – jest notch. Moim zdaniem jest nieco za wąski. Gdyby chiński producent zdecydowałby się go nieco rozszerzyć, front wyglądałby zdecydowanie lepiej. Choć pewnie znajdą się przeciwnicy wcięć w ekranie i stwierdzą, że to właśnie bez niego wrażenia wizualne byłyby najlepsze.

OnePlus 6 szykuje się na bardzo mocnego gracza. Mimo niewielkiego upływu czasu od premiery OnePlus 5T, nadchodzący flagowiec zdaje się oferować to wszystko, co konkurencja. Niestety plotki sugerują, że cena smartfona nieco podskoczy. Jak będzie w rzeczywistości, przekonamy się w połowie maja. Nie ukrywam jednak, że przed zakupem OP5T powstrzymywała mnie jedynie rychła premiera „szóstki”. Czy warto było czekać?

źródło: TechTastic

Motyw