GOCLEVER wprowadza do oferty czterordzeniowy tablet Orion

Newsy

W ostatnim czasie GOCLEVER zaprezentował tablet Terra, będący pierwszym urządzeniem z nowej linii inspirowanej ciałami niebieskimi. Dziś przedstawiono model o nazwie Orion, który wyróżnia się czterordzeniowym procesorem Allwiner A31 o taktowaniu 1 GHz. Towarzyszy mu układ graficzny PowerVR SGX544MP2 oraz aż 2 GB pamięci RAM. Takie połączenie powinno zapewnić bardzo dobrą wydajność w każdych warunkach.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Ekran tabletu GOCLEVER Orion posiada przekątną 10,1″ oraz rozdzielczość 1280×800 i został wykonany w technologii IPS, gwarantującej dobre kąty widzenia. Oprócz tego znajdziemy też 16 GB pamięci, dużą baterię o pojemności 6200 mAh i dwa aparaty (2 MPX oraz 0,3 MPx). Całością zarządza Android 4.1 Jelly Bean, a producent zapowiedział, ze aktualizacja do wersji 4.2 ukaże się w drugim kwartale bieżącego roku.

W zestawie z tabletem sprzedawana będzie dedykowana klawiatura, a cena zestawu wyniesie 899 zł. Warto też dodać, że urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – szarej oraz białej.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x