Analitycy przewidują poprawę wyników finansowych HTC w nadchodzących miesiącach

Newsy

Ostatnie miesiące zdecydowanie nie należały do najbardziej udanych dla HTC, jednak analitycy z JP Morgan Securities przewidują, że niebawem powinna nastąpić wyraźna poprawa w wynikach finansowych firmy. Ma ona nastąpić dzięki rozwiązaniu problemów związanych z produkcją flagowego modelu One i dostawą jego komponentów od zewnętrznych dostawców.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

W marcu bieżącego roku HTC sprzedało niewiele, bo 300 tysięcy smartfonów, lecz przewiduje się, że w kwietniu liczba ta wzrośnie do ponad miliona, a w maju przekroczy 2 miliony. Jeżeli producent nie natrafi w przyszłości na kolejne problemy z produkcją urządzeń i uda mu się stawić czoła silnej konkurencji w postaci Galaxy S4, to kondycja tajwańskiej firmy powinna się dalej poprawiać.

 

źródło: phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x