Samsung planuje odświeżenie designu urządzeń. Note III przyniesie spore zmiany?

1 minuta czytania
Komentarze

W zasadzie wszystkie urządzenia Samsunga, wypuszczone na rynek w ciągu ostatnich miesięcy, zostały utrzymane w jednej stylistyce. Począwszy na budżetowych Galaxy Fame i Galaxy Young, a na flagowym Galaxy S4 i Galaxy Note 8.0 skończywszy, mamy do czynienia w zasadzie z identycznym designem. Trend na stosowanie plastikowej, zaokrąglonej obudowy rozpoczął się wraz z premierą Galaxy S3 i jeżeli wtedy wydawał się ciekawy, to obecnie raczej nie budzi on większego zainteresowania.

Wygląda na to, że Samsung wziął sobie do serca słowa krytyki i planuje zmienić wygląd swoich urządzeń. Przełomowy ma być nadchodzący Galaxy Note III, który nie tylko będzie cechował się świeżym designem, lecz również poprawiona zostanie jakość wykorzystanych materiałów. Brzmi to zachęcająco i jesteśmy bardzo ciekawi tego, co koreański producent zaprezentuje nam w nadchodzących miesiącach.

Jako ciekawostkę warto też dodać, że według pewnych źródeł Samsung przygotował metalowy prototyp flagowego Galaxy S4, który cieszył się dużą aprobatą, jednak nie trafił do masowej produkcji, by uniknąć opóźnień.

źródło: pocketnow.com

Motyw