Samsung planuje odświeżenie designu urządzeń. Note III przyniesie spore zmiany?

Newsy

W zasadzie wszystkie urządzenia Samsunga, wypuszczone na rynek w ciągu ostatnich miesięcy, zostały utrzymane w jednej stylistyce. Począwszy na budżetowych Galaxy Fame i Galaxy Young, a na flagowym Galaxy S4 i Galaxy Note 8.0 skończywszy, mamy do czynienia w zasadzie z identycznym designem. Trend na stosowanie plastikowej, zaokrąglonej obudowy rozpoczął się wraz z premierą Galaxy S3 i jeżeli wtedy wydawał się ciekawy, to obecnie raczej nie budzi on większego zainteresowania.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Wygląda na to, że Samsung wziął sobie do serca słowa krytyki i planuje zmienić wygląd swoich urządzeń. Przełomowy ma być nadchodzący Galaxy Note III, który nie tylko będzie cechował się świeżym designem, lecz również poprawiona zostanie jakość wykorzystanych materiałów. Brzmi to zachęcająco i jesteśmy bardzo ciekawi tego, co koreański producent zaprezentuje nam w nadchodzących miesiącach.

Jako ciekawostkę warto też dodać, że według pewnych źródeł Samsung przygotował metalowy prototyp flagowego Galaxy S4, który cieszył się dużą aprobatą, jednak nie trafił do masowej produkcji, by uniknąć opóźnień.

 

źródło: pocketnow.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x