Xiaomi Mi A1

Kolejne smartfony Xiaomi z czystym Androidem? To możliwe

Newsy

Wiele osób nie uznaje autorskich nakładek producentów, dlatego szukają oni smartfonów z tzw. czystym, niezmodyfikowanym w żaden sposób Androidem. Niestety póki co takich urządzeń jest naprawdę mało, ale lista sukcesywnie się powiększa. Jak się okazało, już wkrótce mogą dołączyć do niej nowe smartfony od Xiaomi, i wcale nie mówię tutaj o nadchodzącym Mi A2.

Chińczycy najprawdopodobniej pracują nad kolejnymi urządzeniami z czystym Androidem. Zapaleńcy z XDA-Developers odkryli w plikach nazwy kodowe dwóch smartfonów – “jasmine_sprout” oraz “daisy_sprout”. „Jasmine” napędza Snapdragon 660, a „Daisy” Snapdragon 625.  Ten drugi znajduje się w ubiegłorocznym Mi A1, więc nowy smartfon Xiaomi może być znacznie tańszy od wspomnianego modelu.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Facebook chce walczyć z fake newsami

Rodzina smartfonów z Androidem One wciąż się powiększa. Miejmy nadzieje, że informacje się potwierdzą, a Xiaomi rzeczywiście pracuje nad nowymi urządzeniami z „oryginalnym” Androidem.

Źródło: pocketnow


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x