Jutro premiera, a dziś cena i wygląd Xiaomi Mi 6X!

1 minuta czytania
Komentarze

Xiaomi Mi 6X jest smartfonem, który oficjalnie zostanie zaprezentowany już jutro. Zapowiada się na naprawdę niezłego średniaka. Tym bardziej teraz, kiedy właśnie poznaliśmy jego cenę oraz wygląd nie tylko na zdjęciach, lecz także na wideo.

Xiaomi Mi 6X będzie bardzo rozsądną propozycją

O Xiaomi Mi 6X wiemy już wiele – specyfikacja techniczna nie skrywa przed nami żadnych tajemnic. Co więcej, producent osobiście pochwalił się zdjęciami wykonanymi frontową kamerką. Dzięki uprzejmości jednemu z serwisów, mamy okazję oglądać wygląd tego smartfona przedpremierowo zarówno na zdjęciach, jak i na wideo.

Moim zdaniem prezentuje się bardzo dobrze. Co prawda można się przyczepić do mocno wystającego aparatu i do dużej przestrzeni pozostawionej na dole frontowego panelu.

Zobacz też: Macie swoje sposoby na oszczędzanie pakietu internetowego?

Znając już wygląd możemy przejść do cen, które także poznaliśmy dzisiaj. Xiaomi Mi 6X (Mi A2) w wersji podstawowej, czyli 4/32 GB ma zostać wyceniony na 1799 juanów – około 1000 złotych. Wariantów prawdopodobnie będzie jeszcze więcej, bowiem 6/64 GB kosztować będzie 1999 juanów – około 1100 złotych. Mowa jest także o trzeciej opcji Xiaomi Mi A2 wyposażonej w 6 GB RAM i 128 GB przestrzeni dyskowej, lecz jej cena na razie pozostaje nieznana.

Premiera już jutro! Czy powtórzy sukces Xiaomi Mi A1?

źródło: MyDrivers

Motyw