Xiaomi Mi 6X

Xiaomi Mi 6X (Mi A2) zagościł na oficjalnej stronie Androida. Specyfikacja nie zawodzi

Newsy

Xiaomi Mi 6X (w naszym kraju Mi A2) będzie następcą bardzo popularnego i często polecanego Mi A1. Ten pierwszy właśnie zagościł na oficjalnej stronie Androida, gdzie można dostrzec jego przedni panel i cząstkową specyfikację.

Ze wspomnianej specyfikacji wynika, że smartfon będzie miał 4 GB RAM-u, aczkolwiek będzie dostępna także wersja z 6 GB pamięci RAM. Ponadto do wyboru będą dwie różne ilości pamięci wewnętrznej – 32 lub 64 GB. Całość będzie napędzać system Android w wersji 8.1.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Xiaomi Mi 6X (Mi A2)

Zobacz także: Material Design 2 pojawi się w Androidzie

Z przecieków wynika także, że Mi 6X zostanie wyposażony w Snapdragona 660, który zaoferuje wzrost wydajności względem zeszłorocznego Mi A1. Przekątna ekranu wyniesie równe 6 cali (18:9). Ceny urządzenia kształtują się następująco:

  • 230 euro (~ 961 zł) za wersję z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej
  • 260 euro (~ 1187 zł) za wersję z 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej

Ceny w Polsce oczywiście będą odrobinę wyższe, jednak nie spodziewałbym się tragedii. Mi 6X (Mi A2) zostanie oficjalnie zaprezentowany już wkrótce. Czekacie?

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x