samsung galaxy oreo aktualizacja kiedy

Kolejna aktualizacja Oreo od Samsunga jeszcze w tym miesiącu! Kiedy kolejne?

1 minuta czytania
Komentarze

Samsung zapewne wielu z Was irytuje swoim opóźnieniem z wydawaniem Oreo na poszczególne modele. Póki co wyłącznie seria Galaxy S8 i Galaxy Note8 otrzymała stosowne wsparcie. Dodatkowo w Stanach Zjednoczonych sieć Verizon zadbała o Galaxy S7. Co z innymi modelami? Terminy są podobno wewnętrznie przesuwany z najrozmaitszych względów, ale nie możemy być z tego powodu źli – w końcu nic nie jest oficjalnie ogłaszane. Mimo wszystko oczekiwanie męczy, ale po raz kolejny możemy podzielić się z Wami przybliżonymi datami, kiedy to poszczególne modele Galaxy mogą otrzymać Oreo.

Tradycyjnie pośrednim źródłem jest turecki oddział firmy. Nie znamy jedynie dokładnego terminu dla Galaxy J7 Duo, ale ten smartfon prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu ma zostać zaktualizowany do Androida Oreo. Tak, przed Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge. W przypadku tych urządzeń wyznaczoną datą jest 18 maj – podobnie jak Galaxy Tab S3. Z kolei seria Galaxy A (2017) (A3, A5, A7) ma otrzymać nowe oprogramowanie pierwszego czerwca. Niewątpliwie aktualizacje dla tych modeli są bliższe, niż dalsze. Mogliśmy już spotkać się z odpowiednimi certyfikatami.

Zobacz też: Jak będzie wygląda Samsung Galaxy S10?

Oczywiście, jak zawsze, zaznaczam, że nie są to oficjalne dane od Samsunga, więc nie bierzcie ich za pewnik. W końcu mogą ponownie zostać przesunięte. Poza tym dochodzą różnice regionalne, więc do Polski aktualizacja może płynąć dodatkowy miesiąc lub dwa.

źródło: nashvillechatterclass

Motyw