Smartfony Xperia z oficjalnym wsparciem dla padów od PlayStation

Newsy

Wraz z wejściem na sklepowe półki Xperii SP, wszyscy fani Sony będą mogli cieszyć się natywnym wsparciem dla DualShock 3 wprost od producenta. Co więc to oznacza?

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Oprogramowanie smartfona pozwoli posiadaczom padów od PS3, używać ich bez jakichkolwiek kombinacji z rootem, czy też aplikacjami firm trzecich. Po krótkim podpięciu kontrolera do telefonu za pomocą kabla USB OTG, przeprowadzi on szybką konfigurację. Potem, już wygodnie będziemy mogli używać bezprzewodowo pada, za pomocą transmisji Bluetooth.

Niestety, nie ma żadnych informacji czy zaprezentowane w ostatnim czasie smartfony, w tym flagowa Xperia Z, dostaną tę opcję. Być może udogodnienie będzie także zgodne z nowymi DualShockami, zaprezentowanymi z PlayStation 4.

Jak podoba się Wam ten pomysł Sony?

źródło: talkandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x