xiaomi mi band, xiaomi

Mi Band 3 istnieje – „nieoficjalnie” pokazał go prezes Xiaomi

1 minuta czytania
Komentarze

Xiaomi lubi trzymać swoich fanów w niepewności. Szczególnie, jeśli chodzi o urządzenia noszone, które są hitem sprzedażowym w swojej kategorii. Firma kompletnie nie wypowiada się na temat możliwych następców. Po prostu produkuje dalej to, co znamy. W końcu powiedzenie, że za miesiąc pokażemy nowy model sprawi, że obecny przestanie się sprzedawać. Tak też najprawdopodobniej wygląda sytuacja z Mi Bandem 3, którego poprzednik jest już z nami 2 lata.

W piątek Chińczycy przedstawili swojego smartfona dla graczy, Black Shark i okazuje się, że prezes Xiaomi nosił tajemnicze urządzenie, które niewątpliwie nawiązuje do serii Mi Band.

Wyraźnie widać pozostawioną gumową opaskę, ale z niej wystaje już zupełnie coś innego – odbijające się światło sugeruje wylewające się szkło, w którym ma być zatopiony dużo większy wyświetlacz OLED. Można również odnieść wrażenie, że potencjalny Mi Band 3 jest większy, co też potwierdziłoby plotki o dodaniu modułu GPS czy też zaawansowanego silnika wibracyjnego.

Zobacz też: Nastolatkowie wolą Androida czy iOS?

Jakby nie patrzeć, prototyp nowego urządzenia noszonego już jest. Nie wiemy, czy będzie nazywał się Mi Band 3, czy też zupełnie inaczej. Jeśli cena będzie równie atrakcyjna to niewątpliwie szykuje się kolejny hit sprzedaży.

źródło: Phone Arena

Motyw