Nie ma już odwrotu – autoodtwarzanie filmów na stałe zagości na YouTube

Aplikacje

YouTube jest najpopularniejszą platformą do publikacji oraz oglądania filmów. Z tego portalu korzystają zarówno streamerzy, twórcy naukowych treści, jak i nasi koledzy z redakcji – upewnijcie się, że zajrzeliście na nasz kanał! Gigant z Mountain View nieustannie rozwija YouTube’a, jednak nie zawsze w taki sposób, w jaki chcieliby użytkownicy. Okazuje się, że znienawidzona funkcja, która automatycznie odtwarza filmy podczas przeglądania listy zawita w serwisie na stałe. 

Zobacz też: Poznaj pięć najlepszych funkcji aplikacji Zdjęcia Google!

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Jak działa autoodtwarzanie na YouTube?

Funkcja automatycznego odtwarzania filmów dla testerów serwisu pojawiła się już w październiku, lecz dopiero teraz Google zdecydowało się na wdrażanie jej na wszystkie smartfony (w tym momencie dostęp do tej opcji otrzymali wyłącznie zagraniczni użytkownicy, jednak autoodtwarzanie powinno również wkrótce trafić do nas). „Udogodnienie” otrzymało nazwę „Autoplay on Home” i aktywuje się wyłącznie na ekranie głównym aplikacji – podczas przewijania materiałów wideo zostają one wczytane i automatycznie odtwarzają się bez dźwięku w miejscu, gdzie poprzednio widać było grafikę tytułową filmu. Na całe szczęście Google pomyślało o użytkownikach, którym ta funkcja może się nie podobać, więc można ją wyłączyć za pośrednictwem ustawień aplikacji.

Co myślicie o automatycznym odtwarzaniu filmów? Czy będziecie korzystać z tej opcji?

Źródło: 9to5google 






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x