samsung

Od Galaxy S3 do Galaxy S9 – porównajmy ich wydajność i szybkość!

1 minuta czytania
Komentarze

Samsung w przyszłym roku będzie świętował 10-lecie serii, z którą może wiązać swoją popularność. Niewątpliwie to rodzina Galaxy S – szczególnie pierwsze dwa modele – sprawiła, że dzisiaj Koreańczycy są na fotelu lidera. Niekoniecznie ze względu na sprzedaż, która też mała nie była, ale z racji pobocznej promocji – afery z Apple, samego podobieństwa do iPhone’ów czy też po prostu świetnej jakości.

Stosunkowo niedawno przedstawiłem Wam swoje wrażenia z użytkowania ostatniego reprezentanta omawianej serii, Galaxy S9+. Nie mam wątpliwości, co do tego, że Samsung wie, co robi. Jednak jak zmieniała się wydajność poszczególnych urządzeń na przestrzeni lat? Tego dowiemy się z następującego filmu, na którym zestawiono ze sobą wszystkie modele z rodziny Galaxy S od Galaxy S3 włącznie:

W tym wypadku nie pytam się, czy jesteście zaskoczeni – nowszy model jest lepszy, szybszy czy też robi ładniejsze zdjęcia. Jednak to zestawienie doskonale pokazuje, że taki Galaxy S7 na co dzień wciąż niewiele ustępuje obecnemu reprezentantowi rodziny. Widać różnicę w wydajności, ale czy jest warta wydania około 3x więcej? To oczywiście pytanie retoryczne, bo coraz rzadziej płacimy za moc obliczeniową.

Zobacz też: Co szykuje Xiaomi z pojawieniem się Mi Banda 3?

Powyższy film pokazuje interesujący kawałek historii. Można Samsunga lubić lub nie, ale powyższe modele odcisnęły ogromny ślad na mobilnym rynku i pozytywnie wpłynęły na popularność Androida.

Motyw