Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note9 może zadebiutować znacznie wcześniej

Newsy

Galaxy Note8 jest niezwykle udanym smartfonem. Kurz po jego premierze już dawno opadł, więc naturalne jest, że fani czekają na kolejną odsłonę popularnego Notatnika. Wszystko wskazuje na to, że pojawi się ona znacznie wcześniej niż pierwotnie zakładano.

Pierwsza poszlaka mówi, że Samsung rozpoczął już pracę nad oprogramowaniem dla tytułowego urządzenia. Kolejna wiadomość prosto z Korei Południowej informuje, że firma rozpocznie prace nad panelami OLED jeszcze w tym miesiącu, co byłoby dość nietypowe, gdyż Samsung zwykle zaczyna produkować takowe panele dopiero w czerwcu. Jeśli informacje się potwierdzą, to możemy spodziewać się, że Galaxy Note9 zadebiutuje znacznie wcześniej – w lipcu lub sierpniu.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Czas pozbyć się Messengera – jest ociężąły, a na dodatek zbiera dane użytkowników

Plotki sugerują, że Galaxy Note9 będzie największym dotychczasowym smartfonem Samsunga, ponieważ ma on mieć przekątną o wielkości aż 6,38 cala. Niestety najprawdopodobniej nie zobaczymy w nim wyczekiwanego przez wszystkich skanera linii papilarnych wbudowanego w ekran, bo wg. Koreańczyków technologia ta nie jest jeszcze satysfakcjonująca. W każdym razie – nadchodzący Notatnik może trafić do sklepów znacznie wcześniej. Czekam z zapartym tchem, bo najprawdopodobniej będzie to mój następny smartfon. Mam tylko nadzieje, że ewentualna wcześniejsza premiera nie odbije się na jakości samego urządzenia.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x