Już za dwa dni, we wtorek rozpocznie się konferencje Huawei. W Paryżu poznamy nową rodzinę flagowców stworzoną przez chińskiego producenta. Wśród niej będzie kilka modeli. Możemy oczekiwać, że dołączy do nich jeszcze jeden – najbardziej ekskluzywny. Domyślacie się o co chodzi?

Huawei P20 Porsche Design

Smartfony sygnowane logo Porsche Design są drogie, unikatowe i bardzo wydajne. Na Twitterze producent zamieścił krótką zajawkę sugerującą, że nadchodzący flagowiec także zostanie wydany pod tym sztandarem.

Zobacz też: Jak Huawei trolluje Apple

Gdyby tak się stało, spodziewajmy się Huawei P20 Porsche Design z najmocniejszą specyfikacją, tą, która cechować będzie model P20 Pro. Dostaniemy zatem m.in. potrójny aparat główny. Wiemy, że najmocniejsza wersja flagowca P20 kosztować będzie 899 euro. Z racji, że Porsche Design słynie z wysokiej ceny to prawdopodobnie bariera 1000 euro zostanie z łatwością przekroczona.

Premiera i prezentacja 27 marca. Warto śledzić, gdyż Huawei z nowym modelem ma szansę pretendować do smartfona roku.

źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.