Huawei we wtorek zaprezentuje swoją najnowszą serię topowych urządzeń. Co ciekawe, Chińczycy już rozpoczęli przedsprzedaż najsłabszego reprezentanta w Polsce. Model P20 Lite dostępny jest za niecałe 1600 złotych w najpopularniejszych sklepach. Mimo wszystko wciąż czekamy na danie główne w postaci P20 i P20 Pro. Czekanie i cierpliwość to słowa klucz, które wykorzystuje Huawei w swojej kampanii marketingowej.

W Wielkiej Brytanii Chińczycy wyjechali na ulice. Firma wybrała nie byle jakie lokalizacje. Otóż odpowiednio przygotowane samochody dostawcze zostały postawione pod największymi sklepami Apple i Samsunga. 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Przekaz jest jasny – jeśli już zdecydowałeś się na zakup jednego ze smartfonów Koreańczyków lub Amerykanów to uzbrój się w cierpliwość i poczekaj na prezentację serii P20. Od najlepszego modelu możemy spodziewać się potrójnego aparatu. Nie zabraknie też wsparcia ze strony sztucznej inteligencji. Mówi się o zdjęciach w rozdzielczości do 40 MPx i możliwości 5-krotnego zbliżania obrazu bez utraty jakości.

Zobacz też: Niby sprzedaż słaba, ale wynikami można się chwalić – oto Apple.

Wszystkiego dowiemy się już w najbliższy wtorek. Czy Huawei faktycznie na poważnie zagrozi Samsungowi Galaxy S9 lub iPhone’owi X? Na to pytanie nie jesteśmy w stanie jeszcze jednoznacznie odpowiedzieć, ale niewątpliwie seria P20 zapowiada się interesująco.

 

źródło: theinquirer
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.