xiaomi mi mix 2s design

Xiaomi przerywa milczenie – design Mi Mix 2s bez tajemnic

1 minuta czytania
Komentarze

Przez ostatnie tygodnie zastanawialiśmy się nad tym, czy Xiaomi pójdzie za modą i zdecyduje się na wycięcie w wyświetlaczu. Kolejne plotki przeczyły sobie, więc ciężko było jednoznacznie stwierdzić, co szykują Chińczycy. Jednak już wszystko wiemy – firma postanowiła wydać oficjalną zapowiedź Mi Mixa 2s, której towarzyszy twarz „miejscowego” aktora, Krisa Wu (Wu Yifan). Tym sposobem nie mamy wątpliwości, czy pojawi się notch czy też wycięcie w rogu.

Ostatecznie rację miało XDA-Developers, któremu udało się dowiedzieć z kodu, gdzie zostanie umieszczony aparat do selfie w najnowszym Mi Mixie. Oznacza to, że Xiaomi nie wprowadza żadnych rewolucji w tej kwestii i ten zostanie zamieszczony w dolnej części urządzenia. Identycznie, jak w przypadku pierwowzoru Mi Mixa 2 i oryginalnego Mi Mixa.

Tak naprawdę nie spodziewajmy się wielkich różnic pomiędzy Mi Mixem 2s i Mi Mixem 2. Oba smartfony najprawdopodobniej będą wyglądać identycznie. Przy okazji potwierdziła się informacja o Snapdragonie 845, który zostanie zestawiony z 8 GB RAM i 256 GB pamięci na pliki użytkownika.

Zobacz też: Interesujący koncept Pixela 3 – czy Google pójdzie tą drogą?

Xiaomi przedstawi Mi Mixa 2s 27 marca w Szanghaju. Dlatego za tydzień wszystko będzie jasne. Nie liczcie na niską cenę. W przypadku tego modelu Chińczycy nie wyróżniają się w tym aspekcie. Obecnie Mi Mix 2 kosztuje w Polsce 2500 złotych. Odświeżona wersja ma szansę zbliżyć się lub nawet przekroczyć 3000 złotych.

źródło: GSMArena

Motyw