Google Pixel plecki

Pixel 3 nadchodzi, ale jak będzie wyglądał? Pewien fan ma ciekawy pomysł

Newsy

Pewne jest, że Pixel 3 powstanie. Nie znamy jeszcze potwierdzonej daty jego premiery, choć wiemy na pewno, że odbędzie się jeszcze w tym roku. Dotychczas nie pojawiły się żadne istotne przecieki, które choćby w małym stopniu mówiłyby, czego możemy się spodziewać. W związku z takim stanem rzeczy fani smartfonów „by Google” wzięli sprawy w swoje ręce. Jeden z nich stworzył bardzo ciekawy koncept tytułowego urządzenia – zobaczcie sami.

Koncept Google Pixel 3

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Huawei P9 i P9 Plus dostaną aktualizację do Androida Oreo i EMUI 8.0!

Na powyższym obrazku widzimy koncept nadchodzącego Pixela 3 przygotowany przez niejakiego Raumschiffa. Smartfon został całkowicie pozbawiony ramek, a na jego pleckach umieszczono dodatkowy wyświetlacz, by możliwe było zrobienie naprawdę dobrego selfie z tylnego aparatu. Wspomniany dodatkowy ekran musiałby być wykonany w technologii OLED, by czerń była idealna i pasowała do koloru telefonu (przy wyłączonym zasilaniu ów wyświetlacz byłby niewidoczny).

Niestety zaproponowany przez użytkownika Reddita koncept jest daleki od realizacji na masową skalę – a szkoda, bo prezentuje się naprawdę dobrze. Niestety „prawdziwy” Pixel 3 najprawdopodobniej zadebiutuje ze znienawidzonym przez większość wycięciem w ekranie, tzw. notchem. Tylny ekran to raczej także melodia przyszłości, mimo, że takie rozwiązania już były (patrz Meizu PRO 7). A Wy jakie macie oczekiwania co do Pixela 3? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: reddit


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x