Pewne jest, że Pixel 3 powstanie. Nie znamy jeszcze potwierdzonej daty jego premiery, choć wiemy na pewno, że odbędzie się jeszcze w tym roku. Dotychczas nie pojawiły się żadne istotne przecieki, które choćby w małym stopniu mówiłyby, czego możemy się spodziewać. W związku z takim stanem rzeczy fani smartfonów „by Google” wzięli sprawy w swoje ręce. Jeden z nich stworzył bardzo ciekawy koncept tytułowego urządzenia – zobaczcie sami.

Koncept Google Pixel 3

Zobacz także: Huawei P9 i P9 Plus dostaną aktualizację do Androida Oreo i EMUI 8.0!

Na powyższym obrazku widzimy koncept nadchodzącego Pixela 3 przygotowany przez niejakiego Raumschiffa. Smartfon został całkowicie pozbawiony ramek, a na jego pleckach umieszczono dodatkowy wyświetlacz, by możliwe było zrobienie naprawdę dobrego selfie z tylnego aparatu. Wspomniany dodatkowy ekran musiałby być wykonany w technologii OLED, by czerń była idealna i pasowała do koloru telefonu (przy wyłączonym zasilaniu ów wyświetlacz byłby niewidoczny).

Niestety zaproponowany przez użytkownika Reddita koncept jest daleki od realizacji na masową skalę – a szkoda, bo prezentuje się naprawdę dobrze. Niestety „prawdziwy” Pixel 3 najprawdopodobniej zadebiutuje ze znienawidzonym przez większość wycięciem w ekranie, tzw. notchem. Tylny ekran to raczej także melodia przyszłości, mimo, że takie rozwiązania już były (patrz Meizu PRO 7). A Wy jakie macie oczekiwania co do Pixela 3? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: reddit

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.