Xiaomi

Smartfon za 49 złotych na otwarciu salonu Xiaomi!

Newsy

24 marca tj. w sobotę zostanie otworzony pierwszy salon Xiaomi w Polsce. Z tej okazji przygotowano liczne różne promocje cenowe. Warto jednak pamiętać o tym dniu i być jednym z pierwszych klientów, bo tacy mogą załapać się na najlepsze oferty.

Redmi 4X za 49 złotych

Jestem przekonany, że w krakowskiej Serenadzie będą tłumy na otwarciu nowego salonu. 24 marca będzie można za symboliczne 49 złotych (to nie błąd!) kupić Xiaomi Redmi 4X. Sztuk będzie jedynie 20, więc naprawdę warto stać w kolejce już od samego rana. W niskiej cenie pojawi się także model Mi A1 32 GB. Pierwsze 100 sztuk wyceniono na 499 złotych! Oprócz tego pojawią się także 100 egzemplarzy oczyszczacza powietrza Mi Purifier 2 za 399 złotych oraz 100 zestawów słuchawek Mi In-Ear Basic za 10 złotych.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: U kogo najszybszy Internet?

Chętnych z pewnością nie zabraknie i trzeba będzie mieć dużo szczęścia, by załapać się na zakupy w tak atrakcyjnych cenach. Niemniej, jeśli macie akurat wolną sobotę i planowaliście wymianę sprzętu, warto rozważyć wycieczkę do Krakowa.

źródło: Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x