Xiaomi nowości w Polsce

Pierwszy salon Xiaomi w Polsce! Gdzie zostanie otwarty?

1 minuta czytania
Komentarze

Xiaomi otwierając swoje salony firmowe na świecie robi to z niesamowitym rozmachem. Ściany pełne sprzętu oraz przyciągające oko ekspozycje są czymś na co każdy geek lubi popatrzeć. Niebawem w Polsce zostanie otwarty pierwszy salon. Gdzie? I, co ważniejsze, kiedy?

Xiaomi otwiera się w Krakowie

W krakowskim Centrum Handlowym Serenada już wkrótce zostanie otwarty pierwszy salon Xiaomi w Polsce. Dzień na premierowe otwarcie drzwi i zaproszenie klientów do środka przewidziano na 24 marca 2018 roku.

Salon znajdzie się na drugim piętrze. Aktualnie trwają w nim prace wykończeniowe. Jak to bywa na otwarciach, warto być i i warto być aktywnym, bo z pewnością zostaną przygotowane konkursy z nagrodami, upominki dla pierwszych klientów czy super promocje, których grzech byłoby przegapić.

Zobacz też: Kolejny Xiaomi otrzymuje gesty

Jak na razie można spotkać jeden punkt Xiaomi. Jest to wysepka w Arkadii, centrum handlowym znajdującym się w Warszawie. Tym razem jednak mówimy o salonie firmowym, gdzie sprzętu będzie zdecydowanie więcej, co na pewno ułatwi decyzję o zakupie niezdecydowanym.

źródło: Facebook

Motyw