Samsung nie spieszy się z aktualizacjami. Firma chce dopracować swoje zmiany, ukrywające się pod nazwą „Experience” (w wersji 9.0), co wymaga dodatkowego czasu. Jednak – jakby nie patrzeć – to niekoniecznie musi tłumaczyć tak mizerne wyniki w wydawaniu kolejnych wersji systemu. Otóż obecnie tylko cztery modele z tej koreańskiej stajni mogą pochwalić się Oreo na pokładzie. Dwa z nich to oczywiście Galaxy S9 i Galaxy S9+, a aktualizacje trafiły do użytkowników Galaxy S8 i Galaxy S8+. Tymczasem dołącza do nich Galaxy Note8.

Coraz większa liczba użytkowników ostatniego modelu z S Penem zgłasza, że na ich urządzeniach pojawiła się informacja o aktualizacji do Androida Oreo i Samsung Experience 9.0. Póki co sytuacja na pewno dotyczy Francji i Stanów Zjednoczonych, ale to tylko kwestia czasu, aż aktualizacja trafi do Polski – w momencie pisania tekstu jeszcze nie dotarła. Niemniej jednak, nowe oprogramowanie dla Galaxy Note8 zawiera te same zmiany, co dla Galaxy S8 i Galaxy S8+. Prawdopodobnie dołączą do nich kolejne, dedykowane obsłudze stylusem, ale o tym będziemy informować na bieżąco.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: Co potrafi najnowszy Honor?

Według ujawnionych wcześniej informacji, teraz w kolejce po nowe oprogramowanie powinni ustawiać się użytkownicy Galaxy S7 (Edge). Do połowy kwietnia teoretycznie pojawi się stosowna aktualizacja. Następnie przyjdzie czas na serię Galaxy A oraz tablet Galaxy Tab S3.

 

źródło: SamMobile
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.