Znamy daty aktualizacji do Androida Oreo dla kilku smartfonów Samsunga!

mm Adam Lulek Newsy 2018-03-13

Samsung długo kazał czekać swoim klientom na nową wersję zielonego robota dla Galaxy S8. W końcu po wielu miesiącach oczekiwania Android Oreo trafił kilka tygodni temu na urządzenie. Także i ja mam już ciasteczko na Galaxy S8+. Przyznam jednak, że aktualizacja nie zrobiła na mnie większego wrażenia, a nowe funkcje to dla mnie zdecydowanie nie killer features. Bardziej interesują mnie nowości w nadchodzącej wersji P.

Tak czy owak nie każdy jeszcze może cieszyć się z update’u. Jedynie dwa flagowe urządzenia Koreańczyków zostały zaktualizowane. Co z innymi smartfonami? Wygląda na to, że już wkrótce część z nich również otrzyma nową wersję zielonego robota. Informacje na ten temat podaje strona  internetowa Güncelmiyiz, która należy do tureckiego oddziału Samsunga. Portal jest znany z udostępniania szczegółów nadchodzących update’ów dla urządzeń Koreańczyków. Najbardziej powinni się ucieszyć posiadacze Galaxy Note8. Według podanego źródła, urządzenie otrzyma Androida Oreo już 30 marca. Takie informacje mogliście przeczytać także we wpisie Kacpra.

Zobacz także: Które smartfony otrzymają Androida P?

Co z Galaxy S7 edge i Galaxy S7? Smartfony te dostaną najnowszą wersję zielonego robota 13 kwietnia. Następne w kolejce są Galaxy A7 (2017), Galaxy A5 (2017) oraz Galaxy A3 (2017). Urządzenia te mają dostać Androida Oreo 25 maja tego roku. Dodatkowo Galaxy Tab S3 zostanie aktualizowany 4 maja. Trzeba przyznać, że proces wydawania nowych wersji dla smartfonów Samsunga trwa długo.

Źródło: gizmochina, guncelmiyiz • ElektronicznyFan

  Parodia, parodia największy producent na świecie, flagowca Note8 jeszcze nie zaktualizował? Nieźle bym się zdenerwował wydając tyle, dobrze że wybrałem lepiej i cieszę się z Oreo już od kilku miesięcy, ba znudził mi się już nawet.

  • Teth

   Dostanie później, żeby ewentualne problemy, jakie miał S8+ po aktualizacji do Oreo, jego użytkowników nie spotkały. Także najpierw niech go potestują posiadacze S8, a ja dostanę aktualizację, która nie popsuje mi Note 😉

 • ooBA7MANoo

  Zieeeeewww

 • Adrian Kucmann

  mam pytanie posiadam samsunga s8 w sieci plus ale nie dostałem jeszcze oreo dlaczego ?

  • Piotr Paweł Brandos

   JESZCZE POCZEKASZ, BO OPERATORZY TERAZ PRZERABIAJĄ OPROGRAMOWANIE I WYDAJA NIE SZYBCIEJ (ZALEŻY JAKI OPERATOR) JAK MIESIĄC OD OFICJALNEGO WYDANIA NA TELEFONY ZAKUPIONE NIE U OPERATORÓW, WIEC JESZCZE POCZEKAMY

   • Większych tych liter użyj, bo nic nie widać.

   • ojciec

    Tu się nie zgodzę jak miałem s6 i była aktualizacja do 6.0 bodajże to Orange i chyba Plus już mieli a ja dostałem 1-2 msc później na nie brandowanym telefonie nawet Kazachstan dostał szybciej xeo niż polska 🙂

  • ooBA7MANoo

   Ja mam XZ Premium i,, posiadam,, Oreo od października.

   • KK73

    I w związku z tym? Czyżby, życie Twoje nabrało nowego sensu? Czyż teraz dla Ciebie ptaki śpiewają piękniej, słońce świeci jaśniej a powietrze jest czystsze? To tylko system w smartfonie bez którego smartfon i tak działa dobrze.

  • Szamajama_Okutasi

   Bo masz brandowany przez Plusa egzemplarz i to Plus musi udostępnić tą aktualizację, a operatorom się zwykle z tym nie spieszy i brandowane przez nich egzemplarze często dostają aktualizację nawet wiele miesięcy później niż egzemplarze niebrandowane, kupione na wolnym rynku.

 • CezaR

  Ja nie czekam na to śmieszne wydanie ciasteczka, na Nougacie wszystko działa stabilnie i dobrze, szkoda ze paczek bezpieczeństwa nie da sie pobrać niezależnie bo te wychodzą regularnie.

  • ooBA7MANoo

   Lolipop i wcześniejsze też działają stabilnie, a wogule to budki telefoniczne są najstabilniejsze.

   • notak

    omg jak śmiesznie xD no nie mogie budki stabilniejsze HHAHHAHAHAHAHA 😀 to prawie tak smieszne jak by sie chop za babe przebral

   • KK73

    Ale tak szczerze jako, że prześmiewczo podszedłeś do tematu. Jakie naprawdę istotne i niezbędne do działania widzisz różnice między jednym a drugim systemem? Ja widzę jedynie kolejne kosmetyczne zmiany. Stagnacja i puste slogany. Nic więcej.

 • Kgruca33

  Wiadomo coś o J5 2017?

 • JebaczKoz

  Tak samo dziurawy jak na S8?x