Samsung Galaxy S7 Oreo

Znamy daty aktualizacji do Androida Oreo dla kilku smartfonów Samsunga!

1 minuta czytania
Komentarze

Samsung długo kazał czekać swoim klientom na nową wersję zielonego robota dla Galaxy S8. W końcu po wielu miesiącach oczekiwania Android Oreo trafił kilka tygodni temu na urządzenie. Także i ja mam już ciasteczko na Galaxy S8+. Przyznam jednak, że aktualizacja nie zrobiła na mnie większego wrażenia, a nowe funkcje to dla mnie zdecydowanie nie killer features. Bardziej interesują mnie nowości w nadchodzącej wersji P.

Tak czy owak nie każdy jeszcze może cieszyć się z update’u. Jedynie dwa flagowe urządzenia Koreańczyków zostały zaktualizowane. Co z innymi smartfonami? Wygląda na to, że już wkrótce część z nich również otrzyma nową wersję zielonego robota. Informacje na ten temat podaje strona  internetowa Güncelmiyiz, która należy do tureckiego oddziału Samsunga. Portal jest znany z udostępniania szczegółów nadchodzących update’ów dla urządzeń Koreańczyków. Najbardziej powinni się ucieszyć posiadacze Galaxy Note8. Według podanego źródła, urządzenie otrzyma Androida Oreo już 30 marca. Takie informacje mogliście przeczytać także we wpisie Kacpra.

Zobacz także: Które smartfony otrzymają Androida P?

Co z Galaxy S7 edge i Galaxy S7? Smartfony te dostaną najnowszą wersję zielonego robota 13 kwietnia. Następne w kolejce są Galaxy A7 (2017), Galaxy A5 (2017) oraz Galaxy A3 (2017). Urządzenia te mają dostać Androida Oreo 25 maja tego roku. Dodatkowo Galaxy Tab S3 zostanie aktualizowany 4 maja. Trzeba przyznać, że proces wydawania nowych wersji dla smartfonów Samsunga trwa długo.

Źródło: gizmochina, guncelmiyiz

Motyw