Huawei P20 Lite

Huawei P20 Lite na wideo – jak radzi sobie Android z wycięciem w ekranie (notch)?

Newsy

Huawei P20 Lite nie ma już przed nami żadnych tajemnic. Można już złożyć zamówienie przedpremierowe oraz zobaczyć oficjalne zdjęcia. Dziś jednak można obejrzeć tytułowe urządzenie w akcji.

Filmik przygotował pewien Włoch, a sam telefon najprawdopodobniej pochodzi z prezentacji jednego z tamtejszych operatorów. Huawei P20 Lite na wideo obejrzycie poniżej.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Wycięcie w ekranie (notch) już niedługo przejdzie do historii

Ów smartfon został w naszym kraju wyceniony na 1599 zł. W środku urządzenia znajdziemy procesor Kirin 659 w towarzystwie 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej. Huawei P20 Lite działa pod kontrolą Androida Oreo 8.0. Jak wiadomo już od dłuższego czasu, nowy produkt Chińczyków posiada wycięcie w ekranie znane głównie z iPhone’a X. Sądząc po powyższym filmiku, wszystko działa bardzo sprawnie. Smartfon można już zamówić w kilku polskich sklepach.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x