Huawei P20 Lite nie ma już przed nami żadnych tajemnic. Można już złożyć zamówienie przedpremierowe oraz zobaczyć oficjalne zdjęcia. Dziś jednak można obejrzeć tytułowe urządzenie w akcji.

Filmik przygotował pewien Włoch, a sam telefon najprawdopodobniej pochodzi z prezentacji jednego z tamtejszych operatorów. Huawei P20 Lite na wideo obejrzycie poniżej.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Wycięcie w ekranie (notch) już niedługo przejdzie do historii

Ów smartfon został w naszym kraju wyceniony na 1599 zł. W środku urządzenia znajdziemy procesor Kirin 659 w towarzystwie 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej. Huawei P20 Lite działa pod kontrolą Androida Oreo 8.0. Jak wiadomo już od dłuższego czasu, nowy produkt Chińczyków posiada wycięcie w ekranie znane głównie z iPhone’a X. Sądząc po powyższym filmiku, wszystko działa bardzo sprawnie. Smartfon można już zamówić w kilku polskich sklepach.

Źródło: phonearena
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.