Huawei P9

Aktualizacja do Androida Oreo z EMUI 8.0 dla Huaweia P9 i P9 Plus potwierdzona!

Newsy

Huawei nie zapominał jeszcze o swoich niemal dwuletnich flagowcach. Wielu wątpiło, że producent ten wesprze jeszcze tytułowe urządzenia jakąkolwiek dużą aktualizacją. Cóż, osoby które tak myślały – myliły się, gdyż pracownik firmy właśnie potwierdził, że Android Oreo wraz z EMUI 8.0 trafi na popularne modele P9 i P9 Plus.

Niestety Oreo będzie ostatnią dużą aktualizacją, jaką otrzymają wspomniane urządzenia. Oba smartfony startowały z Androidem Marshmallow 6.0, ale z czasem zostały zaktualizowane do Nougata. Chińczycy nie słyną z przesadnego wsparcia dla swoich urządzeń, lecz dzisiejsza informacja jest zdecydowanie warta pochwały.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Apple Music powoli dogania Spotify

Huawei P9 i P9 Plus mimo upływu lat, to wciąż świetne smartfony, które z powodzeniem mogą posłużyć ich użytkownikom jeszcze kilka dobrych lat. EMUI 8.0 za sprawą nowych funkcji i usprawnień wprowadzi ogromny powiew świeżości, dzięki czemu korzystanie z nich będzie jeszcze przyjemniejsze. Niestety firma nie podała jeszcze daty udostępnienia aktualizacji, lecz możemy śmiało założyć, że stanie się to jeszcze w tym roku.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x