motorola razr

Legendarna marka może powrócić – w planach są elastyczne smartfony

Michał Derej Michał Derej Newsy

Ostatnie miesiące pokazały nam, że producenci lubią wskrzeszać swoje dawne marki. W tym miejscu warto wymienić np. Nokię, która na rynek wypuściła odświeżone wersje swoich klasycznych telefonów, a mianowicie modele 3310 oraz 8110. Nie dziwi zatem fakt, że kolejna firma przygotowuje się na powrót do dawnych czasów – możliwe, że już wkrótce będziemy mogli podziwiać unowocześnioną wersję Motoroli Razr.

Nostalgiczny powrót legendy

Konferencja Mobile World Congress, na której prezentowane są najświeższe nowinki technologiczne, trwa w najlepsze. Wydarzenie to jest swoistym świętym Graalem dla wszystkich fanów smartfonów i Androida, ponieważ wielu producentów ujawnia wtedy swój plan na najbliższy rok. Ciekawą informacją z redaktorami biorącymi udział w konferencji podzielił się wczoraj CEO firmy Lenovo (która jest właściciele Motoroli) – Yang Yuanqing. Oznajmił on, że telefony z serii Motorola Razr mogą już wkrótce powrócić na rynek, a to wszystko za sprawą nowej technologii, a szczególnie elastycznych wyświetlaczy. W tym miejscu warto przytoczyć również wypowiedź Yuanqinga z zeszłego roku, kiedy stwierdził on, że odświeżanie legendarnych marek może wzmocnić relację firmy z jej fanami.

Zobacz też: Jakie smartfony warto zakupić do 600 zł? Lista nowych i używanych urządzeń.

Niestety nie wiemy nic więcej na temat planów firmy Lenovo, lecz jeśli wszystko pójdzie zgodnie z przewidywaniami, to prezentację odświeżonej wersji telefonu Razr będziemy mogli zobaczyć już w okolicach targów IFA. Pamiętajcie, że może to być zarówno odświeżona wersja urządzenia sprzed lat, jak i kompletnie nowa linia smartfonów. Co sądzicie na ten temat? Czy korzystaliście z tego telefonu w przeszłości?

Źródło: TechRadar

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy