Oficjalne MIUI 9 Global i Nougat dla najtańszego Xiaomi!

Newsy

Kupując Xiaomi możesz mieć pewność do dwóch rzeczy: świetnego stosunku jakość/cena oraz długiego wsparcia. Nawet jeśli bierzesz model z najniższej półki. Posiadacze Redmi 4A mogą to potwierdzić.

Xiaomi Redmi 4A z oficjalną aktualizacją

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że u niektórych użytkowników pojawił się komunikat o dostępności nowego oprogramowania. Teraz jednak Xiaomi postanowiło wypuścić ten update globalnie, dla wszystkich. Aktualizacja o numerze V9.2.6.0.NCCMIEK powinna niebawem pojawić się u wszystkich. Co nowego? Przede wszystkim wprowadzenie MIUI 9 oraz Androida 7.1 Nougat. Xiaomi Redmi 4A kosztuje około 350 złotych, mimo to otrzymało tak znaczącą aktualizację.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Paczka waży 1,3 GB i jeśli nie chcecie czekać na OTA, możecie ją pobrać na komputer. Warto jednak pamiętać, że prawdopodobnie była to ostatnia aktualizacja Xiaomi Redmi 4A. Być może producent zdecyduje się go podnieść do MIUI X, lecz na nową wersję Androida nie ma co liczyć.

źródło: MIUI


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x