Kupując Xiaomi możesz mieć pewność do dwóch rzeczy: świetnego stosunku jakość/cena oraz długiego wsparcia. Nawet jeśli bierzesz model z najniższej półki. Posiadacze Redmi 4A mogą to potwierdzić.

Xiaomi Redmi 4A z oficjalną aktualizacją

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że u niektórych użytkowników pojawił się komunikat o dostępności nowego oprogramowania. Teraz jednak Xiaomi postanowiło wypuścić ten update globalnie, dla wszystkich. Aktualizacja o numerze V9.2.6.0.NCCMIEK powinna niebawem pojawić się u wszystkich. Co nowego? Przede wszystkim wprowadzenie MIUI 9 oraz Androida 7.1 Nougat. Xiaomi Redmi 4A kosztuje około 350 złotych, mimo to otrzymało tak znaczącą aktualizację.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Paczka waży 1,3 GB i jeśli nie chcecie czekać na OTA, możecie ją pobrać na komputer. Warto jednak pamiętać, że prawdopodobnie była to ostatnia aktualizacja Xiaomi Redmi 4A. Być może producent zdecyduje się go podnieść do MIUI X, lecz na nową wersję Androida nie ma co liczyć.

źródło: MIUI
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.