Xiaomi Redmi 4A otrzymuje MIUI 9 i Nougata! Smartfon za 350 złotych

1 minuta czytania
Komentarze

Xiaomi w swojej ofercie ma wiele smartfonów. Od półki budżetowej, przez średnią, aż po najdroższe urządzenia. Polityka aktualizacji chińskiego producenta jest prosta – jak najwięcej użytkowników ma otrzymać nowe oprogramowanie. Nawet jeśli ich smartfon jest najtańszy w ofercie.

Xiaomi Redmi 4A z MIUI 9

MIUI 9 jest najnowszą wersją nakładki producenta, która finalnie ma pojawić się na około 40 smartfonach. Użytkownicy donoszą, że na modelach Redmi 4A zaczynają się pojawiać komunikaty o aktualizacji dla MIUI 9 wraz z Androidem Nougat 7.1.2. Na razie nie widać jej u wszystkich. Prawdopodobnie Xiaomi chce sprawdzić, jak aktualizacja radzi sobie na smartfonach i jeśli wszystko okaże się w porządku to udostępni tę paczkę pozostałym użytkownikom.

To bardzo ważna informacja. Xiaomi Redmi 4A jest jednym z najtańszych, jak nie najtańszym smartfonem w portfolio producenta. Mimo to dostaję on dużą aktualizację podnoszącą nie tylko wersję nakładki, ale także dostarczając nowszą wersję Androida, dzięki czemu użytkownicy będą mogli skorzystać z funkcji dzielonego ekranu.

źródło: Fonearena

Motyw