Xiaomi Redmi 4A otrzymuje MIUI 9 i Nougata! Smartfon za 350 złotych

Newsy

Xiaomi w swojej ofercie ma wiele smartfonów. Od półki budżetowej, przez średnią, aż po najdroższe urządzenia. Polityka aktualizacji chińskiego producenta jest prosta – jak najwięcej użytkowników ma otrzymać nowe oprogramowanie. Nawet jeśli ich smartfon jest najtańszy w ofercie.

Xiaomi Redmi 4A z MIUI 9

MIUI 9 jest najnowszą wersją nakładki producenta, która finalnie ma pojawić się na około 40 smartfonach. Użytkownicy donoszą, że na modelach Redmi 4A zaczynają się pojawiać komunikaty o aktualizacji dla MIUI 9 wraz z Androidem Nougat 7.1.2. Na razie nie widać jej u wszystkich. Prawdopodobnie Xiaomi chce sprawdzić, jak aktualizacja radzi sobie na smartfonach i jeśli wszystko okaże się w porządku to udostępni tę paczkę pozostałym użytkownikom.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

To bardzo ważna informacja. Xiaomi Redmi 4A jest jednym z najtańszych, jak nie najtańszym smartfonem w portfolio producenta. Mimo to dostaję on dużą aktualizację podnoszącą nie tylko wersję nakładki, ale także dostarczając nowszą wersję Androida, dzięki czemu użytkownicy będą mogli skorzystać z funkcji dzielonego ekranu.

źródło: Fonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x