Xiaomi Mi Band jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych opasek elektronicznych. Chiński producent wprowadzając ją kilka lat temu do swojej oferty urzekł wszystkich duża funkcjonalnością za niewielkie pieniądze. Na tle konkurencji Mi Band wypadał bardzo dobrze. Niebawem zatem doczekamy się trzeciej generacji.

Xiaomi Mi Band 3 na targach MWC 2018?

Informacje na temat najnowszej opaski trafiły na stronę Bluetooth SIG. Jest to organizacja, która wydała urządzeniu certyfikat niezbędny do wypuszczenia go na rynek. Xiaomi Mi Band 3 występuje tam pod nazwą kodową XMSH05HM. Najnowszy model opaski charakteryzuje się Bluetooth w wersji 4.2.

xiaomi, xiaomi mi band 3, mi band 3

Zobacz też: Nowa wersja Xiaomi Mi Band 2!

Jest zatem poprawa w stosunku do Xiaomi Mi Band 2, gdzie użytkownicy korzystali z łączności Bluetooth 4.0. Niestety nic więcej w tym momencie o Xiaomi Mi Band 3 nie wiemy. Być może producent zdecyduje się ją zaprezentować na targach MWC 2018, które startują już w poniedziałek.

źródło: Bluetooth SIG

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.