xiaomi mi band, xiaomi

Xiaomi Mi Band 3 nadchodzi – kiedy go poznamy?

Newsy

Xiaomi Mi Band jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych opasek elektronicznych. Chiński producent wprowadzając ją kilka lat temu do swojej oferty urzekł wszystkich duża funkcjonalnością za niewielkie pieniądze. Na tle konkurencji Mi Band wypadał bardzo dobrze. Niebawem zatem doczekamy się trzeciej generacji.

Xiaomi Mi Band 3 na targach MWC 2018?

Informacje na temat najnowszej opaski trafiły na stronę Bluetooth SIG. Jest to organizacja, która wydała urządzeniu certyfikat niezbędny do wypuszczenia go na rynek. Xiaomi Mi Band 3 występuje tam pod nazwą kodową XMSH05HM. Najnowszy model opaski charakteryzuje się Bluetooth w wersji 4.2.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

xiaomi, xiaomi mi band 3, mi band 3

Zobacz też: Nowa wersja Xiaomi Mi Band 2!

Jest zatem poprawa w stosunku do Xiaomi Mi Band 2, gdzie użytkownicy korzystali z łączności Bluetooth 4.0. Niestety nic więcej w tym momencie o Xiaomi Mi Band 3 nie wiemy. Być może producent zdecyduje się ją zaprezentować na targach MWC 2018, które startują już w poniedziałek.

źródło: Bluetooth SIG


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x