xiaomi mi band, xiaomi

Xiaomi wypuści nową wersję opaski Mi Band 2

Newsy

Opaski elektronicznej Xiaomi Mi Band 2 chyba nie trzeba nikomu przedstawia. Już od pierwszej generacji była ona hitem sprzedażowym i wyprzedawała się na pniu. Sprzedaż teraz się nieco uspokoiła, więc producent, aby podtrzymać zainteresowanie wypuści jej nową wersją.

Xiaomi Mi Band 2 Nirvana on Fire

Xiaomi Mi Band 2 Nirvana on Fire jest nową wersją popularnej opaski stworzoną z myślą o popularnym serialu telewizyjnym z 2015 roku. Nirvana on Fire to w gruncie rzeczy nowy design. Możemy zobaczyć, że tradycyjny przycisk dotykowy został tutaj zamieniony na logo serialowe.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Specyfikacja techniczna się nie zmieni. Otrzymamy więc opaskę elektroniczną z ekranem OLED wielkości 0,42 cala z certyfikatem IP67 i odpornością na zarysowania. Data premiery oraz ceny nowej wersji nie są jeszcze znane.

Zobacz też: Szykuje się nowy król bezramkowców?

Opaska Xiaomi Mi Band 2 jest dostępna już oficjalnie w Polsce. Jej edycja jest jednak standardowa i nie rzuca się w oczy, jak robi to wydanie Nirvana on Fire. Jeśli więc chcecie czegoś, co jest funkcjonalne, a jednocześnie nie wygląda jak pospolita elektronika warto poczekać na nową wersję.

źródło: Weibo


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x