Huawei P20 Plus z Always on Display – co jeszcze ujawnia oprogramowanie?

Newsy

Huawei P20 Plus jest jednym z trzech smartfonów z serii, jakie chiński producent zamierza zaprezentować w przyszłym miesiącu. Dzięki plikom oprogramowania, do których dotarła ekipa xda-developers możemy się dowiedzieć kilku szczegółów dotyczących specyfikacji technicznej.

Huawei P20 Plus z Always On Display

Pierwszą z rzeczy na jaką warto zwrócić uwagę w przypadku Huawei P20 Plus jest funkcja Always on Display pozwalająca na wyświetlanie na ekranie wybranych przez nas informacji (na przykład godziny) przy minimalnym zużyciu energii. W tym momencie nie wiadomo jednak czy zastosowany wyświetlacz będzie LDC czy OLED. Przekątna jakiej powinniśmy się spodziewać to 6 cali!

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Atutem Huawei P20 Plus będzie z pewnością akumulator. Producent stawia na 4000 mAh, gdzie dla modelu P20 przewidziano jedynie 3320 mAh. To spora różnica, a tych może być więcej – ilość RAM, pamięć wewnętrzna, aparat…

Zobacz też: iPhone z błędem w oprogramowaniu

Konferencja Huawei, na której poznamy rodzinę P20 odbędzie się 27 marca. To miesiąc po MWC 2018. Czy chiński producent wyciągnie asa z rękawa?

źródło: xda-developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x