Sony na ostatnią chwilę zmienia design swoich smartfonów

Newsy

Sony jest znane z tego, że kurczowo trzyma się swoich rozwiązań, nawet wtedy, kiedy nie są one do końca dobre. Oczywiście mowa tutaj o designie smartfonów z serii Xperia, które od lat wyglądają niemal tak samo. Większość producentów w przeciwieństwie do Sony już dawno zdążyło pozbawić ramek swoje konstrukcje. Wygląda jednak na to, że firma w końcu zacznie podążać za panującymi trendami.

W liście do FCC Japończycy zawarli prośbę o anulowanie certyfikatów, które przyznano tajemniczemu urządzeniu o kodzie PY7-00718V (najprawdopodobniej chodzi o Xperię XZ2). Powodem takiej decyzji jest zmiana designu urządzenia.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Samsung wyjaśnia, dlaczego aktualizacja Galaxy S8 i S8+ do Androida Oreo została wstrzymana

Wspomniany list jest datowany na 7 lutego, więc został wysłany zaledwie kilka dni temu. Oznacza to, że firma zdecydowała się na wprowadzenie tak dużych zmian na ostatnią chwilę – być może Sony w końcu zdecyduje się na produkcje bezramkowych konstrukcji w formacie 18:9, co byłoby ogromnym powiewem świeżości w portfolio giganta. Więcej dowiemy się już na nadchodzących targach MWC, które odbędą się 26 lutego.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x