Sony na ostatnią chwilę zmienia design swoich smartfonów

Newsy

Sony jest znane z tego, że kurczowo trzyma się swoich rozwiązań, nawet wtedy, kiedy nie są one do końca dobre. Oczywiście mowa tutaj o designie smartfonów z serii Xperia, które od lat wyglądają niemal tak samo. Większość producentów w przeciwieństwie do Sony już dawno zdążyło pozbawić ramek swoje konstrukcje. Wygląda jednak na to, że firma w końcu zacznie podążać za panującymi trendami.

W liście do FCC Japończycy zawarli prośbę o anulowanie certyfikatów, które przyznano tajemniczemu urządzeniu o kodzie PY7-00718V (najprawdopodobniej chodzi o Xperię XZ2). Powodem takiej decyzji jest zmiana designu urządzenia.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz także: Samsung wyjaśnia, dlaczego aktualizacja Galaxy S8 i S8+ do Androida Oreo została wstrzymana

Wspomniany list jest datowany na 7 lutego, więc został wysłany zaledwie kilka dni temu. Oznacza to, że firma zdecydowała się na wprowadzenie tak dużych zmian na ostatnią chwilę – być może Sony w końcu zdecyduje się na produkcje bezramkowych konstrukcji w formacie 18:9, co byłoby ogromnym powiewem świeżości w portfolio giganta. Więcej dowiemy się już na nadchodzących targach MWC, które odbędą się 26 lutego.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x