Korzystacie z Yanosika? Jeśli tak i denerwują Was reklamy, właśnie powstała alternatywa, która jest ich pozbawiona. Jeśli jednak nie korzystacie, a chcielibyście poznać aplikację, która powiadomi Was, kiedy zdjąć nogę z gazu również możecie być zainteresowani.

YetiWay, czyli Yanosik bez reklam

Aplikacja YetiWay bazuje na Yanosiku. Korzysta z jej społeczności, zgłoszeń i alertów. Czym się jednak różni? Nie oferuje nawigacji, co może aż tak nie przeszkadzać, jeśli do tej pory korzystaliście na przykład z Map Google, oraz nie wyświetla reklam, które pojawiają się w Yanosiku.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Jak się zapewne domyślacie brak reklam nie jest darmowy. Należy zapisać się na miesięczną subskrypcję YetiWay, która kosztuje 9,99 złotych. Aplikacja oferuje jednak 14-dniowy okres próbny, a po podaniu danych karty płatniczej otrzymujemy jeszcze 3 miesiące wersji testowej.

Na razie YetiWay dostępny jest wyłącznie dla posiadaczy Androida. W niedalekiej przyszłości planowane jest wydanie aplikacji na iOS.

POBIERZ YETIWAY ZE SKLEPU PLAY

źródło: WP
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.