Asus ZenFone 5 wygląda jak iPhone X, a model Lite będzie do selfie

Newsy

Asus na tegorocznych targach MWC zaprezentuje swoje smartfony z linii ZenFone. To już piąta generacja urządzeń tajwańskiego producenta. Portfolio rozszerzy się, jak co roku, o kilka wersji. Poznaliśmy już co najmniej dwie – tę podobną do smartfona Apple i tę stworzoną z myślą o selfie.

Asus ZenFone 5 wygląda jak iPhone X

W Sieci pojawił się render, na którym widzimy zamysł projektanta odpowiedzialnego za Asusa ZenFone 5. Nie ma żadnych wątpliwości, że urządzenie garściami czerpie z iPhone X. Na frontowym panelu widzimy charakterystyczne wcięcie u góry ekranu, gdzie umieszczone zostaną kamerki oraz czujniki. Z tyłu zaś Asus stawia na podwójny, wystający aparat główny usytuowany pionowo. Pod nim mieści się dioda doświetlająca LED. Na środku tylnego panelu znajduje się skaner linii papilarnych, a na dolnej krawędzi USB typu C oraz złącze słuchawkowe Jack 3.5 mm.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Asus ZenFone 5 Lite na renderach

Do Internetu trafiły także rendery kolejnego modelu tajwańskiego producenta. ZenFone 5 Lite powstaje z myślą o amatorach smartfonowej fotografii. Urządzenie wyposażone zostanie w dwa podwójne aparaty. Frontowy zestaw będzie lepszy. Kamerki selfie w Asus ZenFone 5 Lite charakteryzować się będą sensorami 20- i 2-megapikselowymi. Z kolei z tyłu znajdziemy połączenie 16 i 2 megapikseli.

Konferencja Asus odbędzie się we wtorek, 27 lutego.

źródło: WinFuture


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x