Czy najlepszy smartfon Huawei jest odporny na tortury?

1 minuta czytania
Komentarze

Huawei w zeszłym roku przeszło całkiem ciekawą odmianę. Firma, pamiętając o nowościach, podeszła do tematu budowy smartfonów na zupełnie inny sposób – spełniając oczekiwania użytkowników. Pomijam wpadkę z różnymi pamięciami w serii P10. Chińczykom udało się rok zakończyć świetnym modelem w postaci Mate 10 Pro. Ogólnie rodzina Mate 10 okazała się bardzo ciekawa. Mimo wszystko to ten najlepszy pokazał konsumentom, że flagowy smartfon może mieć bardzo dobry akumulator.

Jednak, co z jego wytrzymałością? W tej kwestii tradycyjnie szukamy odpowiedzi na kanale JerryRigEverything, na którym Zack niedawno sprawdził Mate 10 Pro.

Wyniki nie zaskakują. Smartfon Huawei jest dobrze wykonany i nie wyróżnia się aż nadto w stosunku do konkurencji. Szkło jest szkłem, a większość powierzchni metalem. Jedynie czytnik linii papilarnych został wykonany z tworzywa sztucznego. Porysowanie go nie wpływa negatywnie na jego pracę. Coraz mniej lubiany test z ogniem i wyświetlaczem? Jak to w przypadku AMOLEDów, Mate 10 Pro długo kazał czekać na reakcję, ale pojawienie się jej oznacza, że już nigdy nie zniknie. Na koniec wyginanie – smartfon Huawei nie miał żadnych problemów – jest niesamowicie sztywny.

Zobacz też: Czy Galaxy S9 doczeka się bezpośredniego następcy?

Powyższy model niewątpliwie zasłużył na wiele nagród. W mojej opinii jedynie brak gniazda słuchawkowego może zniechęcić do zakupu Mate 10 Pro.

Motyw